Alle ordrer sendes gratis Få 10% rabat med koden PIZZAOVN10
E-mailsupport@staalpizzaovn.pro
Forside /Milan Toast /Milan Toast THERMOFUSE 152 termosikring
Milan Toast THERMOFUSE 152 termosikring
Milan Toast THERMOFUSE 152 termosikring
Milan Toast

Milan Toast THERMOFUSE 152 termosikring

4.7 (3)
60,00 kr.

Original termosikring THERMOFUSE 152 til Milan Toast pizzaovn. Beskytter mod overophedning i daglig drift.


På lager
- 1 +

Køb 2 eller 3 og spar

· Gratis levering 30 dages returret · support@staalpizzaovn.pro
Kun 4 tilbage på lager.

Kategorier : Milan Toast

SKU : STL-MIL-757

Beskrivelse

THERMOFUSE 152 er den lille sikkerhedsdel, der slår fra, før varmen skader ovnen. Målt i cm passer den direkte i holderen. Vælges efter behov ved defekt sikring eller fejl i opvarmning.

Hvornår giver det mening at skifte den

Bruges i professionelt køkken og hjemmekøkken, når ovnen ikke varmer eller slår ud. Tjek modelnummer 152 på den gamle sikring før køb. I brug sidder den tæt ved varmekilden og kræver strømafbrydelse ved montering.

Sådan monterer du den korrekt

Sluk og afkøl ovnen helt. Udskift 1:1 uden at bøje benene. Få montagen tjekket af fagperson, hvis du er i tvivl om eldelen.

Ofte stillede spørgsmål
Hvordan ved jeg, at det er sikringen, der er defekt?

Ovnen får typisk slet ingen varme, selvom lys og styring virker. Mål den gamle sikring igennem eller få den testet før bestilling.

Funktioner
  • original type til Milan Toast

  • sikrer mod overophedning i drift

  • Type: termosikring

  • Model: THERMOFUSE 152

  • Kompatibilitet: Milan Toast pizzaovn

  • Sælger: Stål Pizzaovn

  • MPN: THERMOFUSE 152

4.7 (3)
5 2
4 1
3 0
2 0
1 0
Kundeanmeldelser
3
5.0
n**k
Verificeret

Dejligt at ovnen er tryg at bruge igen.

4.0
h*****h
Verificeret

Nem at skifte og så spillede det bare.

5.0
w*****k
Verificeret

Perfekt, så kører vi videre uden bøvl.

Relaterede produkter
Se alle
PIZZAOVN10 giver 10% rabat

Indtast koden ved betaling.

Returnering

Returnér med posten inden for 30 dage.

Sikker betaling

Vi tager imod kreditkort og PayPal.

Fri fragt

Alle ordrer sendes med fri fragt verden over.

Betaling Vi accepterer: Kreditkort · PayPal

Butik

Kontaktoplysninger

E-mail: support@staalpizzaovn.pro